Бути здоровим – модно

Бути здоровим зараз в моді

Здоров’я – це єдине, що не можна купити за гроші та обміняти на золото. Ваше здоров’я – це те, що визначає вашу тривалість життя. І чим більш недбало ви до нього ставитеся, тим менше відповідно будете жити. Зрештою, бути здоровим  це модно! Багато людей зараз живуть, так ніби у них ще 9 життів. Шкідливі звички, відсутність спорту та банальної гігієни, все це призводить до проблем, хвороб та інших недугів, які ускладнюють життя і не дають насолодитися ним сповна. Але навіть усвідомлення цього їх не зупиняє. Але в порівнянні з 20 століттям, 21 століття пропагує здоровий спосіб життя, нехай не всі його приймають. Якщо раніше було модно стояти з сигаретою в руці, то зараз модно ходити в тренажерний зал. Спорт  це здоров’я. А коли здорова людина займається спортом, це похвально подвійно.

Зараз стало популярно їсти корисну їжу, пити якісну воду та дихати очищеним повітрям. Все це вважається модним, але не кожен собі це може дозволити. Ніні купити їжу та питво без добавок дуже складно, це практично неможливо. Вона або шалено дорога, або недоступна. Але є вихід, вихід вирощувати самому або знайти людину, яка вирощує сама і купувати у нього. Ті, хто цього по справжньому хочуть, хочуть бути здоровими, не потребуватимуть грошей, все, що потрібно – це бажання.

Що б займатися спортом, не обов’язково купувати дорогий абонемент в спортзал, досить знайти майданчик, неподалік від будинку та спокійно займатися там. Адже вам насправді потрібен спорт, а не комфортний душ або стоянка. Люди часом плутають справжні потреби з потребами, які їм нав’язують рекламою.

Як говоритися, в здоровому тілі – здоровий дух, і тут не можна не відзначити, що людина в хорошій фізичній формі живе куди веселіше, ніж людина з зайвою вагою та шкідливими звичками. Бути здоровим запрограмовано нашою природою, а ми всіляко намагаємося переписати цю «програму».

Ви помічали, як проходить ранок курця або людини, схильної до пияцтва? Це пом’яте обличчя та перегар, мішки під очима та тремтячі пальці, невже так насправді вони і хочуть починати свій день замість того, що б прокинувшись посміхнутися новому дню, прийняти душ та з’їсти свій сніданок, ці бідолахи тягнутися за сигаретою або пивом що б похмелитися.

Про яку здорову сім’ю може йти мова, якщо хоча б один з батьків веде не здоровий спосіб життя? Така сім’я приречена на боротьбу добра та зла. Ростити дітей необхідно лише в умовах здорового життя, інакше не чекайте нічого доброго, коли дитина підросте. Уберегти від усього ви природно не зможете, але дати основу до правильного життя здатен кожен.

Не забувайте, що завжди знайдеться той, для кого ви служитимете прикладом. Будьте здорові та щасливі.

Який вид спорту обрати?

Усім відомо, що спорт – це життєво необхідна діяльність для кожної людини. Якщо не займатись спортом, то ваше тіло помститься вам хворобами. Ну, вже якщо ви нарешті зрозуміли, що спорт необхідний та не потребуєте моралей, то пора обирати, який саме спорт вам потрібен і чим ви дійсно будете займатися з задоволенням.

Багато в чому вибір спорту, яким ви будете займатися, залежить від кількості вільного часу, що у вас є, а також від ваших цілей та уподобань. Для початку, вам просто необхідно зрозуміти, навіщо вам спорт і що саме ви хочете з його допомогою досягти? Тільки після цього можна вибирати напрямок тренувань та все інше. Якщо ви почнете займатися спортом, не визначившись, навіщо це вам, то толку від таких занять не буде і ви через тиждень, якщо не раніше, закинете його.

Підтримувати себе в спортивній формі  це вже один з важливих стимулів до заняття спортом. Незалежно від того, який вид спорту ви виберете, ви вже здобудете життєрадісність та гарний настрій, до того ж ваше самопочуття покращитися та впевненість у собі ще більше зросте.

Якщо у вас багато вільного часу, то ви можете займатися будь-яким видом спорту, поступово збільшуючи навантаження. Якщо у вас не завжди є час, то ви самі обираєте собі по яких днях ви бігаєте, або ж працюєте на тренажерах. Якщо ж часу немає зовсім, а мати хорошу форму та здоров’я ви все ж хочете, то вам швидше за все підійде займатися спортом вечорами, нікуди не поспішаючи, розмірено та спокійно йти до поставленої мети красивого та здорового тіла.

Вибирати потрібно, спробувавши все що можна, інакше, як ви будете знати, що це вам не підходить, якщо ви ніколи не спробували? Ще дуже важливі внутрішні відчуття при занятті спортом, якщо при запливі брасом ви відчуваєте неймовірне блаженство та задоволення всередині та зовні, то це саме ваша ступінь спортивного навантаження, це ж саме стосується й інших видів спорту.

Але й поспішати не варто. Деякі види спорту захоплюють на початку, а потім починають набридати. Мабуть ви помічали, що коли починаєш вивчати щось  тобі цікаво, а коли все знаєш  то інтерес пропадає. Так от, що б цього не допустити, необхідно хоча б місяць позайматися тим чи іншим видом спорту, щоб зрозуміти, чи не набридне він вам через місяць.

Якщо все гаразд і ви задоволені, то ви на вірному шляху та можете спокійно йти до свого вдосконалення.

Соціальний педагог: Самойленко Ю.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *