День св. Валентина — для закоханих

Не так давно в Україні ми почали відзначати свято закоханих – День св. Валентина, що припадає на 14 лютого. Традиційно в ліцеї цього дня проводиться показовий  виховний захід з нагоди цієї дати.Цьогоріч  конкурсно-розважальна програма мала назву «Найкраща пара», в якій взяли участь Матвієнко Аліна та Примачок Руслан (пара №1), Моняко Ніна та Рекало Павло (пара №2), Куліш Аліна та Антоненко Сергій (пара №3). Конкурсанти змагалися в конкурсі ерудиції , відповідали на питання про особисті інтереси іншого учасника пари, демонстрували свої вміння і кмітливість за різних умов повсякденного навчання і дозвілля.

Почесне журі конкурсу у складі заступника директора ліцею з НВихР Коропця С.М. (голова), викладача іноземної мови Коцуренко Н.А. та соціального педагога Бойко О.І.  визначили переможців за номінаціями:

  • «найчарівніша пара» (пара №1)
  • «найерудованіша пара» (пара №3)
  • «найкмітливіша пара» (пара №2)

«Найгарніша пара» визначалася рішенням глядачів, яких чимало зібралося в затишному актовому залі ліцею, їх оплесками і найбільшу їх кількість (цілком заслужено) отримали Куліш Аліна (21гр.) і Антоненко Сергій (7гр.). Розважали глядачів постійні учасники гуртків художньої самодіяльності (художні керівники – Ільєнко Н.І., Сизоненко С.В.) :    Беспала Оксана, Матвієнко Аліна, Фесюн Юлія, Примачок Руслан, Авраменко Олександр, гумористична група кухарів.

Насамкінець, журі конкурсу вручили учасникам солодкий приз – святковий торт  як винагороду  за гру ( придбаний за підтримки учнівського профспілкового комітету).

Варто зазначити, що такі заходи не лише зближують учнів, але і сприяють їх організованості, вихованні толерантності та вихованні креативності і закоханості.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *