Зберігаючи спортивні традиції

Сосницький професійний аграрний ліцей, заснований в 1954 р., і на тепер залишається провідним закладом професійної освіти, що здійснює підготовку кваліфікованих робітників не лише для Чернігівщини, а й інших областей держави, а навчаються в Сосниці  представники 7 районів регіону .

Завдяки підтримці Управління освіти і науки ОДА стало можливим оновлення матеріально – технічної бази з професій, а навчальні кабінети й лабораторії мають сучасну техніку для  навчання та виробничої практики.

Невід’ємною частиною позакласної діяльності є спортивне життя закладу. За всю історію існування спочатку училища, а потім ліцею спортивним тренерам вдалося випустити цілу плеяду спортсменів, які були призерами районних і обласних змагань з волейболу ,футболу ,настільного тенісу Л/а кросу та шахів.

 В закладі успішно проходять заняття секцій з футболу(вихованці в травні 2018 р. посіли ІІІ місце в рамках  обласної спартакіади з футболу, присвяченої Дню пам’яті та примирення), волейболу та важкої атлетики.

  Важливо відзначити, що учні ліцею в квітні 2019 р. вибороли  перше загально – командне  серед закладів ПО Чернігівщини (тренер С.Вакула)-заклад пишається своїми вихованцями. В особистому заліку у своїх вагових категоріях золоті медалі  вибороли В. Покотило, В.Сагайдак, а П.Борисенко,А.Головченко, Н.Ковпинець-  стали срібними і бронзовими призерами спартакіади.

Славні традиції пауерліфтингу (важка атлетика) були закладені відомим тренером С. Молчановським, який присвятив своє життя справі виховання важкоатлетів. Вдячні учні щорічно вшановують пам’ять вчителя і тренера, срібного призера  спартакіади  УРСР . Окремо слова вдячності інженерно – педагогічний колектив висловлює керівнику ФГ “М.Д.Швед” Миколі Шведу за допомогу у проведенні капітальних ремонтів у навчальних кабінетах і гуртожитку та підтримці спорту і фізкультури. Наш колишній  випускник наразі є успішним керівником потужного аграрного підприємства,що обробляє найбільше орних земель в Сосницькому і Н.- Сіверському  районах, але завжди знаходить час поспілкуватися з учнівським та інженерно –педогагічним колективом. »Саме завдяки плідній співпраці з таким  соціальним партнером  нам вдається виконувати найскладніші завдання, лише разом до перемоги»-підсумовує директор ліцею  А.Чабак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *