Зустріч з працівниками поліції

26 лютого в актовому залі Сосницького ПАЛ  відбулася показова виховна година учнів випускних курсів з представниками Сосницького відділення поліції.

З вступним словом виступив заступник директора Сергій Коропець, який наголосив на актуальній тему зустрічі – запобіганню скоєння адміністративних та кримінальних правопорушень, особливо пов’язаних з обігом, поширенням та вживанням наркотичних препаратів, а також безпечної роботи в соціальних мережах.

Далі з учнями спілкувався представник ювенальної превенції ВП Дмитро Ситенок, який основну увагу звернув на неприпустимості порушення норм закону в кримінальному праві.

Старший інспектор кадрового забезпечення відділу поліції Володимир Воробей розповів  учням,  майбутнім випускникам ліцею про можливість навчання у вишах Національної поліції (умови вступу, навчння, подальша робота).

Особливо зацікавила учнів розповідь експерта – криміналіста Сергія Іллєнка про роботу цього підрозділу поліції з питань розкриття злочинів.

В умовах непростої економічної ситуації в державі, негативного впливу інтернету на молодь, такі зустрічі важлими є для правовиховної роботи серед учнів.       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *