Не дай СНІДу шансу!

Щорічно 1 грудня людство відзначає День боротьби з ВІЛ/ СНІД. Україна займає ІІ місце в Європі за темпами розповсюдження ВІЛ/ СНІДу. Так, за дослідженнями вітчизняних вчених, 60 українців щодня отримують діагноз ВІЛ, а 7 людей- помирають від цієї недуги.

В ліцеї з нагоди цієї важливої дати пройшла виховна година “Керуй своїм життям. ВІЛ – інфекція. СНІД”, яку провела соціальний педагог Самойленко Ю.В. Власне захід викликав зацікавленість в учнів ліцею, адже вони мали  можливість дізнатись про відмінність термінів “ВІЛ”, “СНІД”, основні шляхи зараження , через що не можна заразитися тощо.

На основі результатів проведеного анкетування для визначення рівня поінформованості учнів ліцею про шляхи передачі  ВІЛ-інфекції, було вибудувано діаграми обізнаності з ВІЛ/СНІДом. Основною тезою виховної години став вислів: “Хто попереджений, той захищений”, адже в молодіжному середовищі на сучасному етапі розвитку  серед молоді багато ризиків, потрясінь, ситуацій, які потребують адекватного реагування і тому заклик “Не дай СНІДу шансу !” як ніколи актуальний сьогодні.

Також учні переглянули відеоролик, в якому основну увагу було звернуто на історію та гіпотези виникнення інфекції, що являє собою ВІЛ, складові віруса, шляхи передачі та міфи про ВІЛ/СНІД. І, на завершення, соціальним педагогом Юлією Вікторівною були надані рекомендації для того,щоб зберегти себе та не захворіти на цю небезпечну  інфекцію.

Життя любить того, хто з ним бореться, а нищить того хто йому піддається!

                             

 

 

Соціальний педагог Самойленко Юлія Вікторівна 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *