Тернистий шлях до п’єдесталу

Традиційно щороку обласний  комітет з фізвиховання та спорту МОН України проводить турнір з футболу до Дня пам’яті та примирення в рамках ХХХV  обласної спартакіади учнів ПО.

Так, 3-4 травня 2018р. в змаганнях з футболу брала участь і команда Сосницького професійного аграрного ліцею(тренер С.Коропець). Жереб звів представників нашого району з командами Чернігівського вищого професійного училища, Чернігівського Центру ПТО,Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту та Чернігівського професійного будівельного ліцею. На футбольному  полі  ЧВПУ точилася справжня чоловіча боротьба. Наші спортсмени у вирішальному поєдинку перемогли минулорічного переможця турніру– команду ЧВПУ з рахунком 3: 0 і в підсумку стали бронзовими призерами змагань.

Слід зазначити, що сосницькі футболісти поступово, з року в рік, йшли до п’єдесталу, оскільки минулого року посіли  лише 5 місце з 9 учасників, а в 2018р.,за певних обставин, претендували і на золоті медалі. Слід відмітити вдалу гру Міщенка Максима, Рогового Володимира, Примачка Руслана, капітана команди Дорошенка Артема, Сергєєва Владислава та інших учнів, які не шкодували  власних фізичних і моральних сил  і в підсумку зуміли  випередити  чернігівських ровесників .

Адміністрація закладу підтримала команду,забезпечивши всім необхідним,а за активну участь заохотила учасників грошовою премією до врученого  раніше Кубку та почесним грамот. І оскільки більшість учнів  зараз перебуває на виробничій практиці, то вшанування футболістів буде проводитись на випускному вечорі, що відбудеться 27 червня 2018 року.

Завдяки підтримці спонсорів, Р.В. Солодаренка та М.Д.Шведа,ще минулого року була придбана футбольна форма та якісні футбольні м’ячі, і команда ліцею якісно виділялась на полі не лише  змістовною грою ,але і була чудово екіпірована, а в закладі було створено сприятливі умови для проведення спортивної секції з футболу,адже футболом в ліцеї  займаються учні з   6 районів Чернігівщини.

 Приклад команди  – найкращий зразок профорієнтаційної роботи, адже в ліцеї учні  не лише  здобувають фахову підготовку, але і змістовно проводять своє дозвілля, підвищуючи імідж навчального закладу.

 

One thought on “Тернистий шлях до п’єдесталу”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *