Футбольний сезон розпочато

Початок нового навчального року ознаменувався і початком роботи гуртків художньої самодіяльності та спортивних секцій ліцею. 10 вересня 2020 року мистецька спільнота відзначала 126 – річчя з Дня народження О. Довженка. До цієї події було приурочно проведення кубку ліцею з міні – футболу серед навчальних груп. Переможцем змагання стала команда групи №7 з професії  “Тракторист  – машиніст с/г виробництва ” ( капітан П.Кушнерьов), яка й отримала перехідни       й кубок.

Разом з тим було відзначено й найбільш активні учасники, а за підтримки директора ліцею А.Чабака та учнівського профспілкового комітету – придбано солодкі подарунки.

Так, до кубку капітан команди 7 групи Павло Кушнерьов отримав грамоту переможця кубку (до речі, він був визнаний і кращим гравцем турніру). Іншу грамоту – “кращому бомбардиру” отримав гравець цієї ж команди Максим Батрак.

З року в рік до закладу на навчання приходять кращі спортсмени з багатьох районів Чернігівщини,тому цей рік – не виняток. Сподіваємося, у районних змаганнях та обласній спартакіаді закладів професійної освіти наші вихованці досягнуть вагомих результатів, а навчально – виховний процес буде цікавим і змістовним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *