Ювілей Сосницького ПАЛ

Початок жовтня традиційно насичений визначними подіями для Сосницького ПАЛ. Цього року, День працівників професійно – технічної освіти та свято Дня працівників освіти співпало з ювілеєм нашого навчального закладу – 4 жовтня виповнилося 65 років з часу його заснування. Сторінки історії започатковано 4 жовтня 1954 р., а за період свого функціонування було підготовлено понад 23 тис. кваліфікованих робітників за інтегрованими професіями, актуальними для ринку праці, оскільки аграрна галузь була і залишається важливим пріоритетом народного господарства держави.

На урочистості з цього приводу були запрошені представники районної влади замовники кадрів (вони наші соціальні партнери і роботодавці для випускників СПАЛ).

 Святкову програму відкрили почесні гості – народний аматорський колектив  “Криниці” (художній керівник  Г. Кузьменко). З вітальним словом виступив заступник директора С. Коропець, який щиро подякував інженерно – педагогічному та учнівському коллективам за невтомну працю, прагнення до знань та побажав успіхів на ниві освіти.  Почесні грамоти Управління освіти і науки Чернігівської  ОДА отримали  кращі майстри в/н  В. Кудлай, Н. Степаненко та В. Чигир, а подяки від адміністрації закладу – кращі учні та спортсмени, які представляли ліцей на районних і обласних спортивних змаганнях, конкурсах фахової майстерності та олімпіадах.

Насичена програма заходу, підготовлений керівником вокального гуртка Н.Ільєнко, не залишила байдужими численних глядачів, яким сподобалися виступи О.Куцаренка, І. Дмитренко, Н. Грищенко, В.Валентій. Сподіваємося, що поряд з досвідченими учасниками  – вокалістами, учні І курсу отримають неоціненний досвід і невдовзі перетворяться на справжніх зірочок.

Але все приємне також має властивість закінчуватися – така гарна українська традиція – і невдовзі ми будемо зустрічатися на таких гарних подіях протягом всього періоду навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *