Педагогічний колектив

 Прізвище, ім”я, по-батьковіПосадаЗа наслідками атестаційної кваліфік. Категорія, педзвання (рік)
Чабак Анатолій ВолодимировичДиректорВища категорія, старший викладач 2017 р.
2.Сорока Юрій МиколайовичЗаступник директора з НВРВища категорія, 2015 рік Старший викладач 2015р
Коропець Сергій МихайловичЗаступник директора з НВихРВища категорія, 2014 рік
 Степко Ольга МиколаївнаМетодистВища категорія, 2015 р. Методист І категорії, 2015р.
5. Ст. майстер 
6.Андрієнко Ірина ВолодимирівнаПсихолог Спеціаліст
7Бойко Оксана ІванівнаСоціальний педагог Спеціаліст


п/п

Прізвище, ім’я, по батькові
( повністю )
Назва групи за професією
(згідно з ліцензією)
Кількість учнів в групіРобітнича кваліфікація з майстра в/н з професії по якій веде підготовку в групі.
1.Авраменко Сергій Миколайович Водій автотранспортних засобів  кат. „В”, «С».26 Водій кат. „В”, «С».
2.Вовняков Олександр ЮрійовичСлюсар з ремонту автомобілів ІІІр; водій автотранспортних засобів  кат. „В””21Слюсар з ремонту автомобілів 4 р. Водій кат. „В”
3.Зайченко Іван ІвановичТракторист-машиніст с/г виробництва кат. „А1”. Водій автотранспортних засобів категорії „С”13Тракторист-машиніст с/г виробництва кат. „А”
Водій кат. „С”
4.Кудлай Вячеслав МиколайовичТракторист-машиніст с/г виробництва кат. „А1”. Водій автотранспортних засобів категорії „С”13Тракторист-машиніст с/г виробництва кат. „А”
Водій кат. „С”
5.Жабко Ганна ВасилівнаКухар 4р. Кондитер 3р.14Кухар 5 р.
Кондитер 4 р.
6.Обуховська Ольга МикитівнаКухар 4р. Кондитер 3р.14Кухар 5 р.
Кондитер 4 р.
7.Чигир Віра ФедорівнаКухар 4р. Кондитер 3р.13Кухар 5 р.
Кондитер 4 р.
8.Степаненко Наталія МихайлівнаКухар 4р. Кондитер 3р.13Кухар 5 р.
Кондитер 4 р.
9.Христенко Василь ІвановичТракторист-машиніст с/г виробництва кат. „А1”, „А2”, „В1”. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування 4р. Водій автотранспортних засобів категорії „С”13Тракторист кат. „А”, „B”, „C”. Слюсар-ремонтник 4р. Водій кат. „С”
10.Вакула Юрій МиколайовичТракторист-машиніст с/г виробництва кат. „А1”, „А2”, „В1”. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування 4р. Водій автотранспортних засобів категорії „С”13Тракторист кат. „А”, „B”, „C”. Слюсар-ремонтник 4р. Водій кат. „С”
11.Лапа Леонід ІвановичЕлектромонтер з обслуговування та ремонту електроустаткування 4р.17Електромонтер    4 р.
12.Зайченко Віталій МихайловичТракторист-машиніст с/г виробництва кат. „А1”, „А2”, „В1”. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування 4р. Водій автотранспортних засобів категорії „С”12Тракторист кат. „А”, „В”, „С”. Слюсар-ремонтник 4р.
Водій категорії „С”
13.Труба Віктор ПетровичТракторист-машиніст с/г виробництва кат. „А1”, „А2”, „В1”. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування 4р. Водій автотранспортних засобів категорії „С”12Тракторист кат. „А”, „В”, „С”. Слюсар-ремонтник 4р.
Водій категорії „С”
14.Топчій Олександр ВасильовичЕлектрозварник ручного зварювання 3р.15Електрозварник ручного зварювання 5 р.
15.Кузьменко Олександр МихайловичТракторист-машиніст с/г виробництва кат. „А1”, „А2”, „В1”. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування 4р. Водій автотранспортних засобів категорії „С”21Тракторист кат. „А”, ”В”, „С”. Слюсар 4р.
Водій кат. „С”


п/п

Прізвище, ім’я, по-батьковіПосада

За наслідками атестаційної кваліфік. Категорія, педзвання (рік)

1.Плитник Світлана АнатоліївнаВиховательІІ категорія,2015р
2.Лойченко Галина ЯківнаВиховательВища категорія 2013р.
3.Ільєнко Наталія ІванівнаКерівник гуртка10 тарифний  розряд 2017р.